Vybuduješ skvelú attraction a ajtak sa to dojebe?

Odpovědět
M i š o
Příspěvky: 740
Registrován: 01 črc 2009 10:18
Bydliště: Česká republika/Slovenská republika

Vybuduješ skvelú attraction a ajtak sa to dojebe?

Příspěvek od M i š o »

Nasledujúce uvedomenie mi pomohlo vyriešiť jeden môj sticking point.

Tento post je pre všetkých tých, ktorí sa považujú za solídnych v budovaní príťažlivosti a netušia ,že prečo dievča napriek dobrej game z ich strany, po určitej dobe ztratí záujem.

V minulosti som si predstavoval “úspešných“ elitných PU asi takto:

Elitný PU Pribehne k HB ako na lietajúcom koberci povie zopár zlatých slóv, HB sa neuveriteľne v jeho prítomnosti baví, srší smiechom a potom si tento týpek odvedie HB domov, ak mu samozrejme nezačne fajčiť kokot hneď tam a vtedy.

Samozrejme, že to vyzerá úplné epicky: počas pickupu nenastávajú žiadne komplikácie, pickuperovi šľahajú z riti plamene, je vyzbrojený šarmom Jamesa Bonda, charizmou Johnyho Deppa a v pozadí počuť hudbu Hansa Zimmera.

Zamyslel som sa nad svojimi úspešným pickupom, nad svojimi ONS, nad day’s 2 ktoré som premenil na sex a uvedomil som si ,že to skoro nikdy neprebiehalo nejak zvlášť exkluzívne. Nebol som v tých interakciách nejak extra vtipný alebo dominantný alebo nereaktívny skôr to bol taký vyváženy mix toho všetkého. No big deal. Väčšinou to bolo riešené veľmi jednoduchou a priamočiarou cestou – Oslovíš dievča, povieš niečo vtipne, nesprávaš sa ako kokot, eskaluješ inteligentným spôsobom, vedieš, izoluješ, pull, sex.



Otvoril mi oči RSD Hot Seat minulý rok v Budapästi. Zostal som v šoku. Na ich infield footage (nahrávke z poľa) som videl, že Tyler a Julien „epický gamuju“ len prvých pár sekúnd až minút.

Tyler vo videu oslovil na ulici HB9. Gamoval ju pár minút na ulici a potom ju pullol do baru. V bare sa asi 50 minút v podstate iba rozprávali, fluff talk, o bežných veciach. Nevyzeralo to tak že gamuje, správal sa normálne. Dokonca som ani nevidel že by sa dievča aspoň raz zasmialo. Potom ju s dávkou perzistencie pullol k sebe.


V tej dobe to pre mňa predstavovalo mindfuck, lebo som zistil že outer game kostra mojej hry je zlá – počas mojich interakcii som sa snažil demonštrovať hodnotu od approachu , skoro až po FC a tým som si vlastne skoro vždy kopal hrob. Takže keďže sa príťažlivosť vytvára len prvých pár minút, zvyšok času vibujú.

Ešte raz - celá tá DHV fáza (silný očný kontakt, dominantný/raport lámajúci tón, KINO) trvala iba relativne niekoľko sekúnd až minút od začiatku ich spoločnej interakcie – approachu. Povezme 5 sekund až
20 minút.

Zvyšnú hodinu až hodinu a pól do pullu (extrakcie dievčaťa z klubu domov) sa VIBUJE a.k.a spoznávanie, fluff...

Traduje sa že bežný ONS od Openu k Pullu trvá 45 -90 minút( áno existujú zanedbatelné záchodove 5 minutové laye ale aj 3 hodinové klubové eposy). Ide o to že nie je realisticky možné aby si bol celý tych 90 minút ako DHV lokomotíva plná statu. Vtedy je správny čas na to aby si oddíchol a začal relaxovať.


V podstate je jedinou úlohou chlapa pri vibovaní to ,aby vytvoril v žene pocit pohodlia a komfortu. Niečo také nemôžeš vytvoriť keď neustále DHV gamuješ. Keď neustále gamuješ vytvoríš atmosféru nedôvery, pretože niečo potláčaš a je teda jasné že niečo skrývaš.

Budeš mať needy vibe lebo sa priveľmi snažíš.

Čiže v tejto fáze pickuper schová svoje kolty to púzdra, preruší svoje tanečné číslo, uhasí ohňostroje a vypne svetelné a zvukové efekty.

Vznikne veľký risk, pokiaľ to neurobí. –

1. Po istom čase si dievča uvedomí že len predstiera to že má HV – alfa ktorá sa neustále snaží dať najavo že je alfa nie je alfa. Keď sa nad tým zamyslíš- človek ktorý potrebuje neustále dokazovať že je naozaj dobrý chlap dáva najavo opak. Jediný naozajstným dôvodom prečo by niečo také robil je to že je neistý – neistý v tom či si to dievča zaslúži a neistý v tom kým je.

2. Po hook pointe ma nasledovať zmena z podielu konverzácie 90:10 na 50:50. Keďže stále gamuješ nedávaš jej príležitosť na to aby aj ona investovala do vašej spoločnej interakcie. Kôli tomu bude menšia pravdepodobnosť ,že sa s tebou vyspí lebo neinvestuje. A keďže neinvestuje tak ťa nebude vnímať ako človeka ale ako zábavnú emóciu alebo atrakciu klubu. Baví sa pri tebe ale nie je to normálna ,vyrovnaná interakcia. Takže na to aby si s ňou mal sex musí aj ona odviesť istý kus práce (chasing).

Inak povedané - musí ťa nahánať bro.

V podstate sa necháš ňou gamovať, tým ju donútiš aby sa ti kvalifikovala, aby investovala, aby ťa gamovala – po tom bude mať dôvody k tomu aby s tebou mohla jebať (tak si to v hlave zracionalizuje) lebo na scéne sa zrazu objavuje aj jej ego.

Pokiaľ nemá žiadny dôvod na to aby ťa naháňala, prečo by ťa mala šukať?

Mal by tam byť ten bod v interakcii keď začne naháňať tvoju validáciu.


Sem tam nastanú interakcie ked sa situacia skomplikuje a vtedy musiš riešiš kopec prekážok - skamaradit sa s jej kamaratkami, zhodiť „amoga“ . Alebo keď ťa neustále 30 minút shittestuje a zdiaľky to vyzerá ako súboj titanov a nakoniec povolí.

Práve z takých zážitkov vznikajú epické field-reporty a zábavné historky ktoré sa dobre počúvajú keď ich rozprávaš svojim známim a priateľom ale trúfam si tvrdiť že 70-80 % keď mi zásun vyšiel to bolo :

1. Oslovenie
2. Gamovanie
3. Vibing
4. Fuck



Uvedomil som si to že keď sa mi v game začalo dariť začal svoju game čoraz viac a viac zjednodušovať. Čoraz viac som usmerňoval interakcii k veci bez zbytočného pozlátka. Zaujímalo by ma kto z vás má podobné skúsenosti.
Som offline.
Ak chceš získavať podrobné informácie o online zoznamovaní so ženami čítaj tento blog ---> http://www.naturalgame.sk
Ak sa chceš naučiť všetko rýchlo od A do Z---> http://naturalgame.sk/naturalgame.sk/ti ... sales-page
pojitrew
Příspěvky: 736
Registrován: 06 srp 2012 19:32
Bydliště: Praha, ČB

Příspěvek od pojitrew »

Úplně jsi vystihnul můj problém. Nemám většinou potíže s ATT částí, ale nedokážu se přepnout do komfortu. Gamuju až moc, a pak to jde většinou úplně do píče právě kvůli tomu, co píšeš. Díky ti za výtah, tohle mi pomohlo nad tím zamyslet se a extrahovat problém. Btw, ta poznámka k tomu, že přílišný DHV implikuje needy chování, je kurva pravdivá. :!:
Uživatelský avatar
Rine
Příspěvky: 969
Registrován: 22 čer 2009 14:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rine »

IMHO jeden z nejvíce inspirativních článků na fóru. Stejně jako M i š o, i já jsem si vždycky myslel, že k tomu, aby člověk dával pravidelně FC, musí mít epickou game. Pak se mi v průběhu několika týdnů podařilo několik iFC a přišlo mi zvláštní, že moje game při těchto AP rozhodně nebyla epická. Naopak mi přišlo, že jsem si s holkou jen normálně povídal, jako s kamarádkou, jen jsem si s ní navíc dělal srandu a kinoval ji. A ono to fungovalo a ty AP ani netrvaly dlouho.

Nedávno si mi jedna holka vyloženě stěžovala na to, jak snadné je sbalit kluka v klubu. Že stačí jen dát trochu najevo zájem. Že chce spíše někoho, koho nebude úplně snadné sbalit. Znovu jsem si uvědomil, že holky mají se sváděním spojené své sebevědomí stejně jako my. I ony se chtějí cítit jako lovkyně, a mít dobrý pocit z toho, že sbalily někoho, koho nebylo snadné sbalit. Proto v pickupu existuje model- I am price, který jsem vlastně zcela pochopil teprve nedávno. Holka pro to, aby Vás sbalila, také musí něco udělat, něco do Vás investovat, a rozhodně nesmí mít pocit, že kdyby luskla prsty, tak s Vámi hned může dát FC. Kluků, u kterých holky tento pocit mají, je v klubu plno, a úspěch nemají.
Uživatelský avatar
Alfonz De La Pierre
Příspěvky: 2662
Registrován: 20 led 2009 19:30
Bydliště: Brno & Prešov

Příspěvek od Alfonz De La Pierre »

Miso naprosty suhlas

Mam uplne rovnake skusenosti.
Game is the pursuit of a female definition of manhood

Kontakt (tady nechodim):
michalovjan@gmail.com
Uživatelský avatar
oakus
Příspěvky: 508
Registrován: 12 bře 2010 16:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oakus »

Tak i vždyť i v tom filmu nemůže pořád hrát epická hudba, sršet ohňostroje a lítat supermani. Je potřeba dát najevo jiný stránky a navibovat vás, vyjádřit charakter, nechat vás přemýšlet, vyvolat zájem odhalit tajemství, nechat vaše buňky šrotovat. Proto taky filmy, ze kterých jdou nejlepší zážitky mají spíš ty 2-3 hodiny než 40 minut.
Whatever you do will be insignificant, but it is very important that you do it.
- Mahatma Gandhi

Always do what you are afraid to do.
- Ralph Waldo Emerson
Odpovědět