Pulling

Odpovědět
M i š o
Příspěvky: 740
Registrován: 01 črc 2009 10:18
Bydliště: Česká republika/Slovenská republika

Pulling

Příspěvek od M i š o »

Umenie Pullingu - One night stands extravaganza

alebo ako sa odťahujú ženské z barov do domov a temných uličiek....

Toto je článok, ktorý v sebe zahŕňa základy RSD outer-game filozofie. Konkrétne veci od Juliena. Keď o pullingu začal prednášať a urobil zopár videi doslova mi explodovala myseľ z možnosti toho, čo môžeš v poli urobiť. Podľa mňa vám nasledujúci článok predstaví pravý význam slova kalibrácia. Napíšem k tomu zopár svojich postrehov a názorov.



Mýslím,že to prečo sa ľudom páčilo zopár článkov, ktoré som tu v minulosti najškriabal bolo to, že pochádzali z miesta reality a skúsenosti. Tento článok môžu využiť všetci - tí čo gamujú iba zopár mesiacov/1rok a aj pokročilí ktorý robia pickup kôli tomu aby mali sex. – Viem takých pickuperov nie je veľa ale ja to píšem hlavne pre nich...

Tým chcem povedať, že teoreticky by aj niekto kto začína gamovať mohol mať ONS. Je to oveľa jednoduchšie a prístupnejšie ako si väčšina chlapov myslí. V posledných mesiacoch zistujem ze to naozaj nie je žiadna veda.


V poslednej dobe robím iba ONS. V prvom rade nemám na výber - Nemám čas si dohadovať day 2, lebo pracujem 8/10/12 hodín denne a zároveň riešiť iný biznis. Nepýtam si telefónne čísla, nesnažím o to aby som v bare vymakeoutoval čo najviac dievčat, nesnažím sa zvýšiť svoju „tabuľku pickuperskej úspešnosti“ aby som si zdvihol ego alebo zlepšil pickupersky profil alebo povesť vo virtuálnom realme.

Pokiaľ nesúhlasné kývaš hlavou a chceš zdvihnúť svoj virtuálny prst kôli tomu ,že sa ti to páči a stačí ti to, práve teraz môžeš prestať čítať nasledujúce riadky -Tento článok nie je pre tých, ktorímajú radi validačný feedback ,ktorý im honí ich virtuálne kokoty.

Pokiaľ sa nesustreduješ na pestovanie virtuáneho života a chcel by mať čas od času vďaka pickupu sex, čítaj prosím, smelo ďalej.

Robím ONS. Chodím von aby som si zajebal. Často mávam surovú hardcore mentalitu: „Buď si s tebou dievča zajebem dnes večer alebo nikdy.“

Hrám aby som si zajebal. Hrám aby som vyhral. Všetko ostatné priamo v poli je irelevantné a patetické.

Sú noci keď si von keď sa pickupu nevenuješ tak intenzívne – si von na stretnutí pickuperov napr. alebo chill večer keď sa vzájomné dojebávaš s Jelenosom pri bare.

Ale keď si von kôli tomu, aby si vyjebal dievča a máš určitý cieľ v hlave – sústredíš sa na to aby si vyjebal dievča.

Understood?

Good.

ONS

Prečo by si sa ako gamer mal snažiť o to aby  ONS stali súčasťou a veľmi doležitou častou tvojej game?

Skúsenosti. Sebavedomie buduješ hlavne vďaka subjektívnym skúsenostiam. Čím viac sexuálnych zážitkov získaš tým lepšie a uvoľnenejšie sa v tomto svete budeš cítiť. ONS sú druhom zážitku ktorý sa majorite nádherných žien stáva veľmi často. U mužoch to tak nie je – skôr naopak.

Ťažko usúdiť či ti teda niečo zdvihne viac sebavedomie ako sex z vysokou nádhernou blondínou ktorú si ešte pred 5 hodinami nepoznal. Takýmito zážitkami sa zas tak mnoho mužov nemôže pochváliť.

Mnoho mužov sa môže pochváliť napríklad „absolútne neuveriteľnou dovolenkou v Egypte“ ale žeby sa im diali sexuálne dobrodružstva v meste – to vidia iba v snoch a vo filmoch.

Takže keď získaš v nočnom živote určitý druh kompetencie uvedomíš si že veci ktoré si ty žažil sú vo svete veľmi zriedkavé a stávajú sa iba vo filmoch alebo románoch.

Áno, existuje tu kategória chlapov ktorý majú podobný druh slobody a voľby sexuálneho partnera ako ženy -naturaly ale oproti AFC ktorí kráčajú po tejto planéte je ich počet minimálny a zanedbateľný.


EXTRAVAGANZA


Od otvorenia po extraction trvá interakcia obyčajne 50-90 minút. Niekedy viac niekedy menej.

Takže pokiaľ predpokladáme že si otvoril set, správne vytvoril príťažlivosť demonštroval svoju hodnotu, fyzicky eskaloval, a toto všetko si stihol urobiť za 20 minút...



ako budeš v interakcii postupovať tých zvyšných 30 az 60 minút ?

Vibing

Tento článok ti to odhalí:

http://www.socialdynamics.cz/forum/view ... hp?t=10813


OK. Takže máš pred sebou dievča. Ty chceš ju, ona chce teba. Otvoril si ju, vybudoval si príťažlivosť, eskaloval si ju , bozkávali ste sa, viboval si chvíľu...

Všetko si urobil dobre a je to v pohode.

Ako budeš postupovať ďalej?


Logistické otázky



Nech si myslíš o hre čokoľvek ,niekedy sa vyskytnú situácie keď jednoducho nebude možné to aby si dievča v tú danú noc vyjebal. Povedzme že práve túto noc prevzala rolu vodičky a spolu zo sebou doviezla do baru svojich 6 kamarátok. Alebo povedzme že je ráno 2: 00 a musí skoro stávať pretože má prednášku o 6:30. Alebo povedzme že je to hardcore katolíčka ktorá je v klube po prvý krát za celý svoj život. Má krámy..atď..

Tomuto hovoríme napiču logistika drahé deti, neznamená to že že pullnuť dievča v takejto situácii je úplne nemožné, znamená to len to ,že pravdepodobnosť je nízka.

S týmito ženami sa môžeš bozkávať, môžu ti dať telefónne číslo, dokonca ich môžeš v klube vyprstovať ale to že s tebou pôjdu domov je veľmi nepravdepodobné.

Aby si teda zabránil tomu že budeš s dievčaťom tráviť množstvo času v klube a napriek tomu to nebude viesť k ONS, musíš logistiku zistiť veľmi skoro pomocou týchto otázok.

S kým si tu?

Čo robíš zajtra ráno?

Kôli čomu si v klube?

Kde bývaš?




Vytetuj si ich na pravú polku, napíš si ich do wordu, na čelo. Tieto otázky si musíš zapamätať. Pred tým ako dievča pullneš MUSIŠ poznať odpovede na tieto otázky.

Je nutné aby si sa na nich spýtal veľmi skoro počas interakcie. – Čím skôr budeš vedieť odpovede, tým skôr môžeš odhadnúť či by malo cenu dané dievča gamovať alebo nie.

ODPORUČAM TO PRETO UŽ POCAS PRVYCH 10 minút interakcie.

(Malá rada: Trošku ich roztiahni počas interakcie, nepýtaj sa ich zaradom ako redaktor na interview.)


Vďaka tomu budeš vedieť na čom si a nebude dochádzať k situáciám keď budeš sršať hnevom kôli tomu , že na konci noci zistíš ,že s tebou nemôže isť k tebe koli tomu ,že býva v dedine 30km od mesta v ktorom sa nachádzate.

Alebo že nemôže ísť s tebou domov lebo ráno skoro vstáva a musí odprevadiť svoju starú mamu do nemocnice na operáciu pečene.

Môžeš mať bravúrnu game ale vo vyššie spomenutých príkladoch ak bude logistika zlá ti to bude hovno platné. Nezajebeš si.

Kto nezažil niečo podobné , nepochopí. Celý večer sa rozprávaš s buchtou, ona ta miluje, ty ju miluješ a je to krásne. Hardcore SM príbeh líznutý Rosamunde Pilcherovou keď sa zrazu po 2 hodinách gamovania sa dozvieš že je v tvojom bare na narodeninovej party ,priniesla so sebou svojich 8 kamarátok na dievčenskú party,  býva niekde na opačnej strane zemegule a ráno jej letí lietadlo.

Áno, preháňam ale pochop pointu.

Existuje šanca že by si ju v tú danú noc dostal k sebe na ONS?

Ha Ha. Snívaj ďalej.


Ako vyzerá skvelá logistika?

Napríklad:


S kým si tu?

Som tu sama.

Čo robíš zajtra ráno?

Budem vyspávať opicu. Wuuuu

Kôli čomu si v klube?

Práve som sa rozišla s priateľom. Som tu kôli zábave na weekend. Wúuuuuuuuuuu

Kde bývaš?

V hoteli , hneď za rohom.


Tomu ja osobne hovorím ONS na zlatom podnose a pokiaľ nedokážeš využiť ani takúto šancu na pull ,mal by si darovať svoj kokot deťom v Afrike.

Samozrejme väčšinou to takto nebude. Väčšinou budeš musieť prejsť cez mnoho prekážok aby si sa dostal k šušu. Nebude to jednoduché. Väčšinou budeš riešiť logistické puzzle -budeš realtime počas balenia riešiť to ako dostaneš a čo všetko musíš urobiť kôli tomu aby si dievča dostal z bodu A (klubu) do bodu B (sex location).

NIKDY TO NEBUDE JEDNODUCHE A PRIAMOČIARE.

Pýtaš sa prečo?

Musíme sa vrátiť k anti-slut defense. Ženy nechcú byť vnímané ako šľapky pred spoločnosťou , pred ľuďmi, dokonca ani pred tebou pokiaľ ich priťahuješ. Pokiaľ by čo i len náznakom dala najavo že chce sex - Pokiaľ na jej pleciach necháš čo i len drobnú časť zodpovednosti za to čo sa bude odohrávať vo vašej spoločnej interakcii ďalej v jej hlave sa aktivuje alarm:

ERROR.SPRÁVAM SA AKO ŠLAPKA. ERROR. SPRÁVAM SA AKO ŠLAPKA. ERROR.SPRÁVAM SA AKO ŠTETKA.ERROR.SPRÁVAM SA AKO ŠLAPKA.ERROR. SPRÁVAM SA AKO ŠTETKA. ERROR. SPRÁVAM SA AKO ŠLAPKA.ANTISLUT-DEFENCE ENGAGED....

Tomu musíš zabrániť za každú cenu! Musíš utíšiť jej myseľ a dostať do popredia jej emócie. Inak povedanú musíš v nej vzbudiť dobrodružnú stránku osobnosti a potlačiť konzervatívnu stránku.

Ako ?

Gamovanim. Na fóre je milión rád ako vzbudiť v dievčati emócie.

Samotný pulling

Ako s tým začať?

„Hej , som hladný, poďme sa niekam najesť Poznám skvelý podnik X“

„Hej, poďme na afterparty.“

„Hej, poď chcem ti niečo ukázať.“

Hej….this is Julien from Real social dynamics…and what I wanna talk about today…



Zapoj fantáziu a vymysli si akýkoľvek dôvod prečo odísť. AKÝKOĽVEK. Nedávno som k sebe dostal jedno dievča tým že som jej povedal to že môj spolubývajúci uvaril úžasné spaghetty.

Alebo full caveman style - jednoducho ju zdrapni za ruku a začni kráčať.



Inception (vloženie chrobáka do hlavy)

Tu by sa ešte patrilo povedať že to funguje lepšie keď urobíš inception.

Tým myslím to, že pred tým než sa ju povedzme budeš snažiť zlanáriť na to aby s tebou išla z baru do reštaurácie jej to naznač oveľa skôr. Pokiaľ jej budeš povedzme každých 20 minút v sete vkladať malú vsuvku: „Som hladný. Šiel by som sa niekam najesť“ Bude oveľa viac naklonená tomu aby s tebou odišla neskôr, lebo myšlienka toho že by s tebou odišla vznikne v jej hlave oveľa skôr a tým pádom pre ňu váš spoločný odchod nebude predstavovať také veľké rozhodnutie.

Pokiaľ jej vysolíš po 3 hodinách že sa s ňou chceš isť najesť bez inception bude to často krát považovať za veľký krok. Tomu sa predsa chceme vyhnúť,ni? Prevezmi z nej celú zodpovednosť, pamätáš?

Vychvaľovanie miesta kam ideš alebo dôvodu prečo idete tam kam idete.

Miesto do ktorého ich ťahám vychválim do výšin. Buď entuziastický ohľadom toho kam idete. Full marketing.

...„Počula si o reštaurácii/klube/ulici X?

Nie? Robíš si zo mňa srandu? NO DO PIĆI!!

V X robia to najlepšie jedlo/hra tam ta najlepšia hudba/ je odtiaľ najkrajší výhľad.!!
To. Musíš. Zažiť. Ženská .“ V tomto meste neexistuje nič čo by sa mohlo rovnať reštaurácii/klubu/štvrti X. To je asi dar z nebies. Vieš čo môžem tu stáť a popisovať ti to slovami alebo tam môžeme isť a zažiť si to na vlastnej koži.



...určite poznáš Bologneske spahghetty...Ale JEDLA SI NIEKEDY BOLONSKE SPAGGHETY S (Bla bla ) na BLA BLA spôsob?

Ha ha fakt nie?

To musíš ochutnať. Môj spolubývajúci je kuchár ( v skutočnosti vyučený fyzioterapeut) a pripravil tú delikatesu (spaghetti za 22KC z kečupom) s takou zmyselnosťou pre detail že…..


….Áno , videla si Spidermana ale VIDELA SI PARODIU NA SPIDERMANA?

ŽE nie?

Počúvaj ma sem holka…taký dobrý film si ešte nevidela lebo….



Pokiaľ ženu začneš odťahovať k sebe domov bude reagovať dvomi spôsobmi:

Buď povie Nie- to znamená gamovanie ďalej, alebo nepovie nič a v tom prípade môžeš ťahať domov. Naozaj sa mi veľa kráť nestalo že by povedali áno. Znovu z jej pohľadu je to príliš veľký risk že by mohla byť pred tebou vnímaná ako ľahká. Výnimkou niekedy býva určitá kategória dievčat medzi 25-30 ktoré majú bohatý sexuálny život a tým pádom vedia že majú rady sex a nehambia sa ani o tom hovoriť verejne.. U nich a aj  niektorých mladších dievčat je anti–slut malý.

Každopádne sa ti najčastejšie bude stávať že ti povie nie.

Nie v tomto prípade znamená „ešte nie“ Pokračuj v gamovani.


Bude mať svoje námietky prečo s tebou nemôže odísť. Najčastejšou námietkou je „Moje kamarátky“

Tvojou úlohou bude nájsť argumenty proti týmto námietkam ktoré utíšia jej logickú časť osobnosti. Tu sa naozaj dostávame k tomu prečo je pickup umenie . Napr.

Nemôžem s tebou isť lebo som prišla so svojimi kamarátkami.

No ták poď.. (zdrapím za ruku).

Nie.

Bude to iba nachvílu tvoje kamarátky si ani nevšimnú že si odišla. Na 15 minút. Poď (falošné časové obmedzenie)

Ja neviem či...

Ktovie či sa ešte niekedy uvidíme (strach zo strati)


Hmmm...asi nie ale neviem či by sme mali...

Poznám skvelý podnik X...BLA BLA Bla (marketing)

Vážne?

Vieš čo? Nemusíš so mnou ísť ak nechceš. Pokiaľ chceš tak môžem odísť, naozaj ti nechcem kaziť večer. (push-pul, v tomto prípade push/ústup)

Dobre. Poďme do X.

V podstate ti povie čo musíš urobiť aby s tebou mohla isť. Pokiaľ sa vyhovára na to že stým nebudú súhlasiť jej kamarátky, stačí 5 minút gamovat jej kamarátky.

Pokiaľ sa vyhovára že bude musieť za chvíľu odisť s kamarátkami ,ponúkni sa že pôjdeš s spolu nimi. (V jednom bode sa predsa musia rozlúčiť pokiaľ nebývajú spolu, vtom bode ju začneš odťahovať k sebe).

Pokiaľ si sa od nej dozvedel že býva neďaleko, povedz jej že bývaš v tej istej časti mesta. Budete spolu kráčať domov a keď budete stáť pred prahom jej domu povedz že sa ti chce príšerné štať. U nej to na ňu rozbalíš….

Urob, povedz, pokús sa o čokoľvek.

Fantázii sa medze nekladú. Hľadaj riešenie na danú situáciu. Kľúčové slovo tu je KREATIVITA. – Áno mechanický PUA roboti tu zlyhávajú pretože balenie je všetko len nie lineárny proces.

Babystepping

V prvom rade musíš dievča viesť. Akákoľvek submisivita pri pullingu býva hrubo trestaná.

Keď stojím s dievčaťom v klube a mam ju pripravenú na pull všetko na čo sa sústredím práve v tom danom momente je to ako ju dostanem pred klub. Gamujem ju aby som dostal len pred klub. Ako náhle to dosiahnem, budem ju gamovať aby so mnou prešla na druhu ulicu. Ak nesúhlasí gamujem dokiaľ nebude súhlasiť. Ak mi to vide a sme na druhej ulici gamujem ju aby so mnou nastúpila do taxíka.

(Zvyčajne si nevolám taxík pred klub. Je to kôli tomu že tam väčšinou krúži veľa supov a je možné že počas čakania na tágo stretneme nejakú jej známu/známeho ktorý by situáciu mohol skomplikovať.)




Ak nesúhlasí gamujem ak WIN ideme spolu v taxíku. Potom riešim to ako ju dostať pred miesto kde bývam. Potom ako ju dostať dovnútra. Potom ako do chodby a nakoniec ako do izby.

Veľa krát si to bude vyžadovať takúto metodickosť. Niekedy nie , ako som spomenul niekedy sú uplne down to fuck a tebe stačí iba viest.

Pointov je to že sa sústredím iba na jeden maličký krôčik ako by som ju mohol dostať bližšie k sex location. Oproti tomu že by si jej v klube povedal : Poďme ku mne domov – To je skoro ako keby si jej povedal Poďme spolu na výlet do Benátok - je to príliš veľké susto – a vystavuješ ju priveľkému spoločenskému tlaku tým že ju umiestňuješ do roly v ktorej sa ma rozhodnúť či chce isť k tebe domov. Vytvorí to odpor a.k.a Anti slut defence.

O čom sa s ňou rozprávam keď ju ťahám domov?

V podstate o nudných pičovinách. Ako som povedal v predchádzajúcom článku, už ju dlho negamujem – žiadne DHV , nič z toho. Vediem s ňou bežnú konverzáciu – nesnažím sa byť vtipný, nesnažím sa byť charizmatický, nesnažím sa robiť tanečné vystúpenie. Nič z toho. Som uvoľnený lebo som zažil skvelú noc, a kráčam z klubu s peknou devečkou. Je mi jedno či to skončí sexom , LMR drámou alebo rozlúčením – Ja som si noc užil a niekam s ňou kráčam... To je mindset ktorý ti pri odchádzaní z baru zabezpečí sex pretože sa to nesnažíš zbytočne urýchliť a tým to nedojebeš.

NETLAČ NA PÍLU. GAME OVER. IBA JU VEĎ A KREATIVNE KALIBRUJ A ZASIAHNI POKIAĽ SA NA CESTE DOMOV VYSKYTNE NEJAKÝ HRBOLEC.



Správne časovanie

Patrilo by sa dodať že nečakaj na to že s tebou dievča odíde z baru o 22 00. dievča si chce užiť celú noc v klube – kamarátky, hudbu, validáciu od mnohých neznámych lúzrov ako sú mnohí pasívni a aktívni užívatelia tohto fóra,alkohol, drámu a nakoniec si chce zajebať. Večer je pre ňu veľmi emotívna udalosť. PROBLEM je v tom že muž chce po oslovení preskočiť až na koniec a tým ju v podstate stratí lebo ešte nie je pripravená.

Keby som chcel byť veľmi GAngsta a streliť na vás z brucha radu ako si určite zajebať tak poviem:

Oslov ju. Trošku ju gamuj. Potom prestaň gamovať. Akonahle dosiahneš hook point, zlož zbraňe. Začni sa nudiť a len počkaj kým sa klub začne vyprázdňovať. Potom ju odprevadíš domov a zajebeš si.

Väčšina ľudí vstupuje do klubu o 22 00. Ako noc pokračuje a alkohol pre Ludi tečie prúdom zhruba o 2: 00 sa začnú kluby vyprázdňovať. Povedal by som že pokiaľ sa klub zatvára o 5:00, SPRAVNE OKNO na pull bude medzi 2:00 a 4 :00. Samozrejme že sa to líši pri jednotlivých baroch v jednotlivých mestách ale je nutné to poznať aspoň orientačne.


V konečnom dôsledku BY SI MAL gamovať dievča a tlačiť na ňu napriek komplikovanej logistike – perzistencia atd. Pretože pokiaľ si vždy budeš z klubu pullovať k sebe domov dievčatá ktoré majú jednoduchú logistiku často krát to budú ug.

Nechcem priamo tvrdiť že logistika je priamoúmerná ženskej kráse – to je blbosť. Chcem len povedať aby si mal občas mentalitu „nie neberiem ako odpoveď, žiadna prekážka ma nedokáže zastaviť“ lebo často krát ti práve taký prístup zaručí tie najkrajšie buchty.

Keď som si to po sebe prečítal , všimol som si že sú iba detaily, drobné zmeny v uvažovaní atd. Nedokážem povedať slovami ako veľmi su tie predchádzajúce riadky efektívne – keď ich pretavíš do  poľa.

V Prahe bývam zatiaľ 2 mesiace. V decembri som bol dokopy na 4 sargoch. Na troch z nich som mal ONS.

Ten zvyšný nevyšiel pretože som bol príliš ožratý na to aby som sa pokúsil ťahať dievča z klubu.

Asi tak.

Dajte vedieť ako to u vás funguje.

https://www.youtube.com/watch?v=m_GLyCPBiiY
TOFi
Příspěvky: 74
Registrován: 15 kvě 2011 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od TOFi »

Ano, tohle je naprostý základ, jak se přesouvat. Chce to však v praxi hlavně trénovat.. Naprostá většina holek tuší už cestou, že na ní budeš něco zkoušet, takže s tím musí být buď v pohodě (chce to také): obzvláště ty starší/zkušenější/vídáte se déle, nebo o tom předem nesmí vědět a doma začne chtít sama :)

Pokud ti záleží na tom, jak se bude vyvolená (byť pro jednu noc) druhý den ráno cítit, zkus se do ní vcítit a udělej pár věcí pro to, ať toho zpětně nelituje (kondom). Se svými záměry můžeš zkusit být i upřímný - jde to také ;)

Taková základní připomínka: Pokud ti jde jen o tu jednu noc, o další setkání nemáš zájem a chceš jí následující stav hodně usnadnit - neber si na ní kontakt (pokud se s ní chceš dále vídat, tak si ho samozřejmě vem). Bez kontaktu nebude mít totiž v hlavě další podklady pro udržování imaginární postavy, pro přemýšlení zda zavoláš, zda se nedala moc rychle a zda neměla počkat, aby tě uhnala (resp. omotala kolem prstu), zda to bylo vůbec správné. Bude mít prostě pocit, že si jen nezávazně užila. Osobně mi potom přijde i více přijatelné udělat příště to samé s nějakou z jejích kamarádek, které už x-krát slyšely, jak to celé probíhalo (co si budeme namlouvat, zvědavost je mocná věc).
Odpovědět