Closing

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rock
Příspěvky: 1614
Registrován: 09 led 2013 00:49
Bydliště: Praha

Closing

Příspěvek od Rock »

RSD TRANSFORMATIONS DVD 3 – END GAME #1 OZZIE

Hodně chlapů chodí ven, za noc mluví s mnoho ženami, ale nemají sex a chodí domu sami.

Studenti pickupu umějí otvírat, umějí mluvit, umějí získávat telefonní čísla … ale nic se neděje :// … a toto způsobuje mnoho frustrace.

Jseš prostě v pohodě zábavnej týpek, mluvíš s děvčaty celý večer … a nakonec jdeš domů sám. Dopiči :/

CLOSOVÁNÍ

Co jsou to closy?

1. Telefonní čísla
2. Pusa na rty (kissclose)
3. Líbání se (makeout)
4. Extrakce (pull)

Muž, co umí closovat je dělá všechny.
Pokud to neumíš – měl by jsi se o closing starat, měl by jsi začít closovat.
Gamuješ proto abys dostal holku, měl sex … jinak prostě ztrácíš svůj čas … a to je velmi frustrující.

Někteří pickup studenti mají po 1 roku pickupu 1 nebo 2 zásuny. A to je vše, pořád :/

Closování není o technice – je to o mindsetu!!!

Vědět je být.
Buď, nesmíš pouze znát techniku.
Musíš se stát tím chlapem – vědět znamená pouze být v téhle hře.
Pokud čteš knihy, jseš na internetu … tak vše co získáš je pouze hromada informací … ale my tu mluvíme o BYTÍ.

Vždycky closuj, vždycky tlač zlehka interakce do dalšího levelu.

PROČ MUŽI NECLOSUJÍ?

1. Strach ze ztráty ženy
Pokud zkusím close a ona mě odmítne – ztratím jí. Strach z její ztráty. Zde je problém, že nemyslíte v té mentalitě hojnosti, o které jsme už mluvili. Hojnost žen – nepotřebuju žádnou konkrétní, v klubu je 10 dalších holek, jen se rozhlédni kolem. Pokud se to nestane v tomhle setu, jdu dál, klub je plný holek. Co je to za problém ztratit tuhle holku právě teď a tady – to není problém.

Problém je když si myslíte: “ona je speciální, já jí chci” :/

2. Sebeúcta / ochrana ega
Já jsem ředitel, já jsem někdo.

Jsou to pefekcionisti, nechce se jim riskovat. Pokud nebudeš riskovat, nic se nestane. Musíš to na tu holku zkusit. Běž si pro close. Běž si pro MCčko, běž si pro číslo, běž a pulni jí domů – pokud se to nestane, tak se to nestane, dyť je to fuk … támhle je další holka co na tebe čeká.

3. Strach z odmítnutí (bolest/radost)
Holka je odmítne … oooch ach jo :// bůůů.

Špatnej mindset. Musíme si na tohle zvyknout. Odmítnutí je součást hry. Část riskování.

4. Orientace na výsledek vs. emoční zapletení se s výsledkem

Když jste emočně zapletení s výsledkem. Tohleto nechceme. Nebuďte orientovaní moc na výsledky. Prostě tam běžte a bavte se. Máme cíl, musíme closnout holku. Ale současně NEJSEM emočně zapletený s výsledkem během konverzace. Pokud se to nestane, tak se to nestane – jdu za další. Neovlivňuje mě to, nerozhodí mě to.

Někteří pokud neclosnou, cítí se jako – och zklamal jsem. A pak jdou k další holce – a ona to cítí. Máte nedostatek energie a schází vám ta čerstvost. A pokud neclosneš tu první, neclosneš ani tu druhou a … pak jdeš emočně dolů až do bodu … když už chlap prostě neaproachuje. Konec.

Je to jako videohra … prohraješ. Resetneš a pokračuješ ve hře, od začátku. Protože je to zábava! Hrát tu videohru je sranda. Žádný emoční zapojení a zapletení se. Neměl bys mít jakýkoli emoční zapletení se s výsledkem.

NEZAPLEŤ SE EMOČNĚ S VÝSLEDKEM !

4. Syndrom signálů

SIGNÁLY, KTERÉ NIKDY NEPŘIJDOU – AKA IOI (INDIKÁTORY ZÁJMU)

Týpek čeká na signál. A … on nikdy nepřijde, a … on nikdy neclosne.

Pokud mluvíš s holkou a čekáš na signál. Hádej co? Nikdy nikdy nikdy se to nestane!!!

A pokud se to stane, tak už je pozdě, jakmile si signálu všimneš – je pryč.

Nebuď závislý na signálech.

Pokud uděláš všechno správně, signály tam budou automaticky. Vlastně na nich ani nezáleží.

Nevzdávej to s touhle holkou, protože ti nedává signály.

Někteří pickupeři říkají: “ale já jí potřebuji číst, její body language a tak ..” – pokud chceš číst, tak běž domů a přečti si knížku vole.

5. Není to o attraction

Další pickupeři říkají: nejdřív ji musím přitáhnout a vytvořit attraction, pak přejdu k rapportu a po rapportu – jdu domů, protože jsem nula.

Closnutí předpokládá attraction. Já jsem nejpohodovější chlap v klubu, jsem atraktivní. Je to tam po celou dobu. Pokud to máš. A vidíš holky prostě spadat do tvýho framu, a ony chtějí prostě být s tebou.

Je to tam (its on). Ony nemusí dělat nic. Ty předpokládáš attraction – ty jseš chlap. Ušetří ti to mnoho práce, mnoho gamování. Nemusíš tak moc gamovat. Můžeš zapomenou na všechno to gamování. Protože když vidíš naturály v klubu – taky negamujou a dostávají ty holky. Na konci noci ty holky mají. Negamují.

Perfekcionisti potřebujou mít plán hry – něco čeho se musí držet.
Jakmile se tranformujete … tak se prostě někým stanete. Budeš prostě takovej, jinej.

Každý má určité kvality, příležitosti … ale často je lidé nevidí, a věnují pozornost nějakým signálům.

-----------

Běž ven a zkus políbit každou holku, kerou potkáš. Dávám ti povolení. Komu na tom záleží. Kdo potřebuje povolení – ty? Běž ven a zkus closnout každou holku. Och já nevím - close,close,close … ale ona je – close,close,close … :/ - close,close,close.

Musíš si pomoct sám. A pokud ještě nejsi takovej chlap, transformuj se. Jak se transformuju? – běž ven a udělej to.

Nechci abyste zaměnovali techniku a mindset. Co je učím – to je mindset hry. Techniky si najděte na netu.

ROLE KINA BĚHEM CLOSOVÁNÍ

Dotýkání se holky … hodně týpků není komfortní s dotýkáním se holek, čekají – 20 minut, a pak se začnou dotýkat. Je to jako …. ooch :/ (po 20m) – teď se mě budeš dotýkat.

Kino jeďte hnedka ze začátku. (obejmutí kolem ramen – pařát)

Pokud se ženy nebudeš dotýkat, žena s tebou nebude spát.

Když se nedotýkáte, pak se začnete dotýkat a je tam takové vakuum mezitím. To je špatně.

Hnedka zfleku běžte do setu, potřeste jí rukou, čapněte jí, obejměte jí, otočte jí, zvedněte jí do vzduchu.

Všechny tyhle co dělám, mně ulehčují práci. Nemusím tak gamovat. Stává se to sexuální. Pokud se to nestává sexuálním, nezajímá mě to a odejdu do dalšího setu. Ale rozjedu vlak – jdu si pro close. Je to jako Cavemaning … jdu si pro MCčko.

Rozjeď ten vlak – stáhni se, obejmi jí, na cavemena jí zkus políbit. Rozjeď vlak dneska večer na každou holku. Běž si pro to. Uvidíš. Stanou se zázračné věci.

Když říkám rozjeď vlak – tak chlapi většinou moc mluví. Běž si pro close. Jseš v setu už 20 minut a nic se neděje – ztrácíš čas, čekáš.

Těmihle 2 protichůdnými dialogy #1 – gamováním #2 – seru na to … tím lidi akorát tak nasereš.

KINO HNED ZE ZAČÁTKU

Prostě tam vleť a začni objímat holky. Udržij kino.

UDRŽUJ KINO
High five, obejmutí kolem ramen a do 10 minut makeout

DIVNÝ KINO
Když děláš pohyby velmi pomalu (třeba ji obejmeš kolem pasu) … tak je to velmi divný.
Když zastavíš pohyb v prostředku, zaváháš – ukazuje to že nejsi ve své realitě, nejseš ten typ chlapa na kterýho si hraješ > a attraction je pryč.

SOLIDNÍ KINO
Rozhodným způsobem.
Způsobem co znamená, že ty jsi ten chlap.
Musí to být tvá součást, musíš s tím být totálně kongruentní.


High five, jmenuju se XXX a jsem z YYY, jak se vede? Potřesení rukama, vtáhneš je do děje – pojď vezmu tě do YYY rovnou – obejmutí kolem ramen, sebevědomě!!!!

Jak se stanu sebevědomým? Jdeš a uděláš to … a posereš to párkrát.
Takhle každý získá sebevědomí.
Nikdo se tak nenarodí … pouze to udělají … běž ven a zkus to

PRINCIP ODMĚNY PŘI KINU
Žduchnutí boky … jdeš vedle holky a řekneš Čau – a štouhneš do ní boky … každá žena na to zareaguje.
Udělej to hravě, udělej to lehce, jsme v klubu … je to zábava.

Potřebuješ určitý čas, aby jsi se zkalibroval … ale kalibrace se nedá naučit … můžeme ti dát dobrý směr, ale zkalibrovat se musíš sám.

Každý se musí zkalibrovat sám

Dělej to, poser to, udělej to znovu …

ODMĚNA … ona udělá něco co se mi líbí … chci jí odměnit, aby přicházela znovu, a dala mě toho víc

Och ty jsi byla v YYY, super … obejmi mě … boom
Pokaždý když se směje, dávám jí high-five
Pokaždý když přijde s něčím, čím by mě potěšila, odměním jí … a pak už nemusím dělat nic, sama začne dělat věci bez toho, aby chtěla odměnit

Pokaždé když pro vás žena něco udělá – odměnte ji … dotkněte se jí, high-five, obejměte jí .. ženský milují objímání.

Pokaždý jí obejmu !

NEMŮŽU VÁM ZDŮRAZNIT DŮLEŽITOST KINA !!!

Vy si myslíte, že to je verbální … NENÍ!

IZOLACE
Musíte být s holkou 1 na 1
Izolace je klíč v této hře
Pickup je o tom být 1 na 1, 2 lidi co se poznají, muž a žena, a vypadá to, jako že se znají, jsou jako nejlepší kamarádi, objímají se, jdou spolu na bar, jdou tancovat na parket, líbají se … takhle to vypadá.
Všechno se to děje 1 na 1.

Pokud chcete nějakou show – běžte do cirkusu.

IZOLACE PÁR METRŮ OD SKUPINY (ONA ZÁDY KE SKUPINĚ)
Začneš s ní mluvit, a mluvíš a mluvíš a najednou jste pár metrů od jejich kamarádů – ona k nim zády
Zde ji už můžeš políbit, není tu žádný sociální tlak, je v mé bublině

IZOLACE NA BAR
Jdeme na bar
Vždy pryč od jejich kamarádů
Away from the group

IZOLACE – CHCI TI NĚCO UKÁZAT …

PROČ LIDI NEIZOLUJÍ
Lidi neclosují, protože neizolují!
Nejsou s holkou 1 na 1
Můžeš jí closnout ve skupině, ale při izolaci je close 10x krát jednodušší, není zde žádný sociální tlak.

1. MOC PŘÁTELSKÝ
Typickej týpek, jde do setu, je přátelský, s každým se skamarádí … žádná izolace, nic se neděje, neděje se nic sexuálního
Pokud jsi v setu 20 minut, 30 minut, 1 hodinu potom co jsi začal konverzaci, pořád mluvíš ty samý sračky :/
Běž do setu – moc se nekamaraď .. řekni ahoj každýmu a pracuj na holkách

2. MOC GAMUJEŠ
Lidi si myslí, že aby získali holku, tak musí gamovat
Holka je žere, čeká na close, ale on si myslí, že musí pořád gamovat … myslí si, já potřebuju signal, potřebuju techniku … ona na tebe čeká a čeká … a po 20 minutách si holka myslí – tenhle kluk je debil …. Protože ona ti dává všechno, pozornost, chce tě, a než se odhodláš k tomu ji klousnout, je už pozdě.

3. STRACH Z TOHO BÝT S HOLKOU 1 NA 1 (STRACH Z TOHO BÝT PŘISTIŽEN)
Týpek jede svou hru … ona nechci být se mnou 1 na 1 … hluboce uvnitř on ví, že nemá žádnou hodnotu … bojí se.
Nemá žádný život, přítelkyni, neměl sex roky … :/

4. STRACH Z VEDENÍ (ODMÍTNUTÍ)
Aby jsi byl schopný izolovat, musíš být chlap, musíš být vůdce
Někteří si myslí, že pokud budou vest … tak je žena odmítne
Pokud nebudeš vést … tak se nic nestane

OZZIEHO CLOSING RUTINY
Většinou je už nepoužívám

1. Reverzní psychologie
Nebudu tě líbat
Nechci tě líbat
Určitě neumíš líbat dobře
Stejně určitě neumíš líbat


… ona pokračuje v mluvení, ale už jste vnuknuli myšlenku
Dotýkáte se tím jejich HRDOSTI – když říkáte, že neumějí líbat

Stejně by nám to určitě neklapalo v posteli

Mějte koule na to to říct – je to riziko co podstupujete
Nemluvte ale o sexu, to je pro děti

Nejsi můj typ
Už to nedělám (když mluví o sexu)
Ty to děláš? Jak to děláš? To je nechutný (když mluví o sexu)

Cítím se s tebou zvláštně
Nikdy jsem se takhle necítil

Sex je špinavý. V budoucnosti lidi nebudou mít sex. Budou používat určitý druh mentální energie k výměně. Bude to čistý a spirituální. (když řekne – mám ráda sex)


2. Closování založený na statu
Musí být v určitým emočním statu
Odkud jsi? Jak se jmenuješ? … je velmi těžký closovat odtud
Abyste rozjeli vlak, holka musí být v emocích

NAPUMPUJ JEJÍ STATE

Abys mohl napumpovat její state, nejdřív se musíš napumpovat sám
Vždycky se to vrátí k tobě
Pokud není napumpovaná … nedává ti tu zábavu, pocity co potřebuješ, je to protože TY nejsi v tom statu.
Žena je jako tvůj odraz – reflekce. Lidé jsou tvým odrazem. Pokud nic nedáváš, nedají ti taky nic. Pokud nejsi v tom zábavu milujícím party statu, když si myslíš, že jseš nejpohodovější týpek na světe. Pokud nejsi v tomhle statu – je velmi těžký closovat.

3. Closování v peaku

CLOSNI JÍ, KDYŽ JE V PEAKU (VRCHOLU)

Když je na vrcholu (peak) – tak closuj
Closuj v peaku … všechno dělej v peaku
Získej její telefonní číslo – když se směje, baví se, je napumpovaná … to je ten moment
Běž s ní na parket v tenhle moment, když je tak vzrušená z toho, že tě potkala

Je to velmi krátké, je to jako magická věc, stává se to
Neclosuj jí po 2 hodinách, když jsi se jí nedotkl, jsi nudný … pak closuješ (to je špatně).

Napumpuj její state, napumpůj tvůj state nejdřív a closni ji v peaku.

Když kolem tebe skáče, odměnuje tě … tehdy se to dělá

PŘEDSTÍRÁNÍ ŽE SE DOSTÁVÁŠ DO BUYING TEMPERATURE

Jako že se cítím v tomhle statu, když jsem s ní

Cítím se s tebou jinak

- jen to předstírám, není to o tom, že lžu, je to sranda, součást mý hry

Nechci udělat cokoli, čeho bych mohl litovat … jako třeba tě políbit.
Cítím se s tebou zvláštně, nutíš mě cítit se jako, jako bych tě chtěl hned políbit.

Když to řekneš hravým způsobem – hravě, rovnou k věci … raketa … ona porozumí, komunikuješ teď jejím kódem … nebojíš se jí říkat takovéhoto věci

FRAME VEDENÍ

BUĎ VŮDCE – VEĎ
Vždycky buď ty ten kdo vede – vždy !!!
Ty otvíráš, ty mluvíš, ty jí vezmeš za ruku, ty jí kinuješ, ty jí vezmeš na parket, ty jí vezmeš na bar, ty si jdeš pro číslo, pro všechno … ty vedeš .. vždycky.

Když nejseš v tomhle framu vedení. OOch pojď, představím tě svým kamarádům, přivede tě tam a ukase jako trofej – potkala jsem tohohle kluka, podívejte se na něj :/

I na Day2 – chce tě ukázat svým přátelů. Budu v tomhle klubu, tak za mnou přijď. Ona hýbe s vámi :/

Já vždycky hraju solo (v izolaci)

Ty vedeš, ty vedeš ženu, ona nevede tebe!

Vše co chtějí je ukázat tě svým kamarádům, a po jejich validaci – jsi v prdeli. Konec.

VEĎ HRAMI A HISTORKAMI

NAUČ JÍ NĚCO
Rád je něco naučím
Sexuální slova španělsky?

Ženy toto milují

Když je učíš – vtahuješ je do své reality.

Nauč je něco z tvého světa.

Prvních 10-20 minut – veď konverzaci
Veď je, neznají tě

SPŘÁTEL SE S JEJICH KAMARÁDY A PŘEKÁŽKAMI
Na konci noci, pokud nejsou tví přátelé – tak ti jí vezmou pryč a skončils.
Proč? Neseznámil a neskamarádil ses s jejich přáteli. Nejsi ten sociální týpek. Jen bereš.

INTERNALIZACE FRAMU VEDENÍ
Není zde nic co lze vyhrát či prohrát
Zacházej s každou ženou jako by to byla tvá malá sestra
Pokud se bojíš ztráty či odmítnutí, představ si, že jsi v dětský školce a ony jsou emoční retardované
Někteří chlapi s tím mají problem
Vlastníš všechno co máš tady (hlava)
Přece se nebudeš bát mluvit s dětmi

Ženy musí být vedeny
Pokud mluvíš 30 minut, 1h a nic se neděje, co to o tobě říká?
On mluví, blab la bla … bojí se, bojí se udělat ten krok .. není to skutečný muž.
PŘEVEZMI ZODPOVĚDNOST ZA TO BÝT MUŽ

Tím, že jsi aggressor – to žena respektuje, abys splnil tvou roli.
Podívejte se dolu, co mate mezi nohama, váš organ je kopí, máte to udělat … ona má díru. Ty jseš aggressor. Ty děláš tu věc. Ty closuješ. Ty děláš ty věci. Jseš to ty. Ty jseš agresivní, to je tvá role.

A chlapi si myslí, ok tak teď půjdu a dám do držky nějaký ženě – takhle teda ne!

Ty vedeš, ty jseš aggressor. Podívej se na sexuální akt. Je agresivní. Sex je, kluk píchá holku. A obvykle muž dělá to píchání. Musíte se tím agresorem stat. Ženy jsou pro to naprogramovány.

JAK NA MCČKA V KLUBU

Nebuď ten laciný MCčkovací chlap

Většina chlapů co MCčkuje, nedělá PULL

Vidíš kluka polykat holku, ty polykáš holku … nech ji jít. Někteří jí dávají všechno, dělají MCčka 2 hodiny, je nadržená po 2 hodiny … a po 2 hodinách už kunda vlastně nadržená už ani není. Tak ahoj .. uvidíme se zítra, tady máš číslo. … Vidíš, právě jsi přišel o one-night-stand.

Jseš blbec. Dal jsi jí všechno. Moc brzo. Nedávej jí vše hnedka.

Přeruš MCčka jako první – v peaku

Hej … zvolníme, promluv si s jejíma kamarádama
Ty vedeš, ty přerušuješ MCčka, ty první !!!


ZDROJ:
RSD Transformations DVD 3 - Ozzie
Žena je jak stín. Když jdeš za ní utíká. Když jdeš od ní – jde za tebou.
Frejm je gejm.
Nebuď čůrák, buď chlap.
"Jak uvnitř, tak zevně". Hermes Tresmegistos
Prasák game 2.0
Less is more. Minimalize. The less you complicate, the better you are.
Odpovědět