Příručka sexuální eskalace

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rock
Příspěvky: 1614
Registrován: 09 led 2013 00:49
Bydliště: Praha

Příručka sexuální eskalace

Příspěvek od Rock »

Příručka sexuální eskalace

ESP model eskalace

ESP model eskalace je struktura mé eskalační metody, kterou používám na ženy a je největší tajemství toho, proč jsem schopný konzistentně mít rychlý sex s krásnými ženami.

ESP model se sládá z:
1. Oční kontakt
2. Sexualizace
3. Fyzické doteky

(Eye contact, Sexualization, Physical touch)

Ve zkratce, ESP model je používaný k vytvoření jedné zásadní věci, sexuálního napětí. Sexuální napětí je často to, co ženskou přiměje se s vámi vyspat. Čím více sexuálního napětí vybudujete a čím rychleji ho vybudujete, tím víc s vámi žena bude chtít spát, aby toto napětí uvolnila.

1. Oční kontakt
Toto je docela samo-vysvětlující, ale pro jistotu to projdu. Řádný oční kontakt (EC) může být VELMI mocný a může doslova udělat každou ženu mokrou a vzrušenou. Oční kontakt je tedy velmi mocný, ale taktéž velmi nedoceněný v pickup komunitě. Je to proto, že sexuální oční kontakt je tak jednoduchý a tak mocný – že většina lidí nemůže uvěřit a přijmout tu moc, kterou oční kontakt má nad ženami. Lidi zkrátka nevěří, že vzrušit ženu může být tak jednoduché.

Používám to, čemuž říkám „Laserové oči“. Laserové oči jsou velmi mocné a jednoduché. Když mluvíte s ženou, podívejte se do jejich očí, zahleďte se hluboko a představte si, že s ní máte sex. Představte si jí, jak dělá sexy věci a upusťte uzdu své fantazii. Tvé oči budou komunikovat to, co cítíš, ona to bude vnímat a bude to cítit a to vše jí uchvátí.

Nejvíce chlapů nedokáže zvládnout to masivní množství sexuálního napětí, které takovýto oční kontakt přirozeně vytvoří a často ho nedrží tak dlouho, jak by měli. Zpočátku to pro tebe bude pravděpodobně nepříjemné, ale drž se toho a časem nejenže to pro tebe bude příjemné, ale bude tě to bavit. Jakmile budeš komfortní s napětím, pak se staneš mistrem ve vzrušování žen pouhým svým pohledem.

2. Sexualizace
S v ESP modelu znamená Sexualizaci a zahrnuje všechny ty věci, které dávají tvým interakcím sexuální vibe, který se přetváří do sexuálního napětí. Tahle část ESP zahrnuje mnoho různých věcí. Nemusíte je dělat všechny. Kalibrujte je jednotlivě v každé specifické interakci, protože když to použijete v jedné interakci všechno – tak to přestřelíte a skončíte.

Ticho a pauzy
Když mluvíš s ženou, používej ticho a vkládání pauz – může to být velmi mocné. Zahrnuje to mluvení pomaleji a více smyslně. Ticho je skvělý nástroj k vytvoření většího sexuálního napětí v určitých momentech.

Mluvíš s nádhernou blondýnkou a říkáš jí, že poblíž je skvělý místo kde se dá najíst, a že byste tam měli jít. Ona odpoví Hmm, já nevím.

Namísto abys něco řekl, jen se na ní podívej s totálně mrtvým obličejem a směruj tlak na ní, aby ona něco řekla, namísto toho abys jí přemlouval. Jen se na ní podívej a drž oční kontakt, a většinou odpoví kladně.

No … dobře, jdeme

Pauzy
Vložením pauz do tvý řeči je excelentní nástroj, který ti pomůže zpomalit a mluvit víc smyslně. Použitím pauz v klíčových momentech vytvoří očekávání (anticipation) a pro změnu vytvoří sexuální napětí. Dělám toto hodně když říkám něco velmi sexuálního či sváděcího.

Proximita
Když svádíš ženu, měl bys být u ní blízko. 99% všech mužů stojí moc daleko, když mluví s ženou! Měl bys být extrémně blízko, skoro nos na nos a někdy i blíž. A ano, měl bys být takhle blízko během minut – co si s ní povídáš. Vím, že to zní drasticky, ale je to pravda a je to nejlepší způsob jak to dělat. Být blízko a být komfortní s tím, že jsi blízko – nejen ukazuje že jsi extrémně sebevědomý, ale taktéž to vytváří tón sexuálního napětí.

Dobrý způsob jak se dostat blízko je přivést jí do tvého osobního prostoru, namísto invaze do jejího. Vezmi její ruku, když mluvíš a jen ji jemně vtáhni do tvého prostoru. Jakmile v tomhle budeš dobrej, můžeš to dělat bez jakéhokoli úsilí a toho by to přitáhlo jakoukoli pozornost. Dělá se to hladce, plynule (talk about smooth).

Sexuální narážky
Sexuální narážka základně znamená to, že řekneš jednu věc, co znamená něco jiného sexuálně. Nejlépe to popíše příklad ..

Žena, kterou jsem pullnul ke mně domů sebere pár golfových míčků, co ležely na skříňce. Kouknul jsem se na ní a s „laserovými očmi“ jsem řekl:

Vidím, že si ráda hraješ s mými míčky (balls).

But opatrný a nepoužívej tohle velmi často, protože to může konverzaci zabít a být kontra produktivní (a slizký).

Misinterpretace
Tahle malá technika je jedna z mých oblíbených. Vše co musíš udělat je misinterpretovat (špatně si vyložit) věci co říká a udělat to tak aby zněly sexuálně. Opět, když to používáš moc, ochromí to konverzaci a je kontra produktivní.

Viděla jsem tě támhle bavit se s několika ženami.
Fakt? Takže mě pozoruješ celou noc?
Tohle je fakt dobrý, když to vhodně používáte.

Sexuální přetížení
Sexuální přetížení je tak báječně silný, že ho používám skoro pokaždý. Tahle technika umí a udělá jakoukoli ženu, co svádíš tak nadrženou, že její pulnutí bude snadný jako facka.

Sexuální přetížení má 3 části:
1. Udělej prohlášení úmyslu (statement of intent - SOI)
2. Buď s ní fyzický po SOI
3. Obviň jí z toho, že tě vzrušila

Ženská, ty mě tak vzrušuješ s tou tvojí mini-sukní. *pak po ní skouzni dolů plynule rukou a chytni ji třeba za zadek* Je to totálně tvá chyba, že neudržím svý ruce.

A po tom ji pustíš, vrátíš se a pokračuješ v tom cos dělal předtím. Předstírej, že to, cos udělal, se nikdy nestalo. Pak, o pár minut později, to udělej znovu. To co děláš způsobuje hromadu napětí a pak to napětí snížíš – pustíš jí a pak to celé znovu opakuješ. Tohle je MOCNÉ !!!

Sexuální Frame
Sexuální framování, v základu, je když konverzaci směruješ tak, aby se žena mohla chovat sexuálně, protože ví, že jí za to neodsoudíš a že to není společensky Nevhodné. Ba i dokonce jí i odměňuješ za to, když je sexuální.
Sexuální framování odbourá velkou část její anti-slut defense a proto tohle to musíte používat!

Nejlepší způsob co jsem zjistil, jak používat sexuální framy je používat něco čemuž říkám tvarování chování (behavior shaping).

V základu o ní uděláte mini cold-read. Pokud má nějaký zájem o tebe, i malou trošku, bude se chtít se podle cold-readu (spolupracovat) aby tě nezklamala.


Můžu říct, že jsi ženská, která ví, jak se bavit a co si jde za tím, co chce.
Můžu říct, že jsi ženská, co se ráda baví a co je otevřená novým zkušenostem a divokým dobrodružstvím.
Vypadáš docela sexuálně agresivně, co je super, protože respektuju ženský, který ví, co chtějí.


Efekt tohohle je docela zřejmý. Framuje to celou interakci, že je normální a vhodné pro ní být sexuální a otevřená ohledně sexuálních věcí.

Sexuální State
Tohle je docela důležité, tak jsem si to nechal nakonec, abyste si to doufejme zapamatovali lépe. Nejdřív si řekněme zlaté pravidlo naturální hry:

“Ona cítí to co ty.”

Tvá nálada a state jsou obě nakažlivé a mohou být často přeneseny na ní. Ve zkratce, pokud se cítíš sexuálně a nadrženej, ona to bude cítit taky. Dobrej způsob jak se dostat do sexuálního státu je představit si jí jak dělá s tebou prasárny.

3. Fyzické dotyky
Toto je má OBLÍBENÁ část ESP modelu, protože miluju to být fyzický a dotýkat se žen.

Hodně chlapů se často diví jak brzy by měli být fyzický a začít být sexuální. Odpověď je velmi často překvapí. Správná odpověď je …

Okamžitě!

Měl bys být fyzický okamžitě od začátku. Je to důležité, avšak, je to nutné dělat správně.

Sexuální fyzická game

Hodně chlapů se žen dotýká špatně. Zlehka se ji dotknou na rameni, když řekne něco vtipného, nebo jí dají placák aby jí odměnili za něco co udělá. Chabé dotyky jako tyhle ženskou nevzruší. Nebude si chtít ždímat kalhotky a neroztáhne nohy, protože jste ji poklepali na rameni či pohladili po zádech. Pokud cokoli, tak si pouze o vás pomyslí, že jste divný, a upřímně, bude mít pravdu.

Správný způsob jak se dotýkat ženy je dotýkat se jí jako muž. Všechno co děláš během interakce s ženou by mělo být způsobem „od muže k ženě“. Ne jako její kamarád, známý, ale jako MUŽ.

Dosáhneš toho tím, že budeš dělat to, čemu říkám Sexuální fyzická hra. (Sexual physical game SPG)

SPG především o tom, že jsi blízko (proximita) držíš jí, hladíš její vlasy, šeptáš jí do ouška, vedeš jí za ruku, držíš jí za ruku, hladíš jí ruku, zvedáš jí, otáčíš jí, tancuješ s ní, atd.

Rád se chovám k ženě tak, jako bych ji znal roky, i když jsem ji zrovna potkal. Například, bál bych se zvednout ženskou a otočit jí, kdybych ji znal léta? Samozřejmě ne. Udělal bych to bez jakéhokoli rozmýšlení. Dělám to s ženami, které znám pouze krátký čas. Protože jsem s tím komfortní, ona bude taky. Pamatuješ si zlaté pravidlo naturální hry? To zde taky platí!

Závěr
V podstatě toto je základ mého Modelu eskalace. Pro mě to zázračně funguje a vím, že když půjdeš ven, budeš to zkoušet a naučíš se to, tak ti to zázračně fungovat bude taky.


ZDROJ:
http://www.pua-zone.com/showthread.php? ... tion-Guide
Žena je jak stín. Když jdeš za ní utíká. Když jdeš od ní – jde za tebou.
Frejm je gejm.
Nebuď čůrák, buď chlap.
"Jak uvnitř, tak zevně". Hermes Tresmegistos
Prasák game 2.0
Less is more. Minimalize. The less you complicate, the better you are.
Uživatelský avatar
waidmann
Příspěvky: 174
Registrován: 30 lis 2013 11:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od waidmann »

Rocku, ty jsi takové zlatíčko !
Nejsme nic jiného než důsledky svého smýšlení a našich činů ! Sám sebe neobelžeš.

Experiment of Nature

Poznávání pravidel, to moje hobby jest.
Odpovědět