Překonávání LMR

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rine
Příspěvky: 969
Registrován: 22 čer 2009 14:18
Bydliště: Brno

Překonávání LMR

Příspěvek od Rine »

Tento můj příspěvek byl původně v deníku, který jsem na žádost majitele smazal. Domluvil jsem se s ním, že ho zde postuji, třeba Vám to něco dá. Jednalo se o mou reakci na situaci, kdy holka dotyčného pickupera pozvala k sobě, lehla si vedle něj do postele, ale k sexu nedošlo.

Z mého pohledu se jednalo o klasickou LMR situaci. Když to zjednodušším, u takových situací probíhá v holce vnitřní boj. Boj mezi její emoční a logickou částí. Emoce představuje její vzrušení, které chce být uspokojeno. Logiku představují všechny logické argumenty, proč se s tebou nevyspat např. že by se chovala jako děvka, že se moc neznáte, že když se s tebou vyspí, tak dostaneš to, co chceš, a už tě nikdy neuvidí atd. V průběhu eskalace sílí buď jedna nebo druhá část, až jedna získá převahu, a dopadne to buď FCčkem nebo LMR.

K její emoční části bys měl přistupovat tak, že maximálně zvýšíš její vzrušení. To se dělá fyzickou eskalací, kterou kalibruješ podle vývoje situace. Díky tomu bude její vzrušení sílit. K její logické části mysli přistupuj tak, že s ní nebudeš v rozporu. Pokud s ní totiž budeš v rozporu, jen ji tím posiluješ a snižuješ šanci na FC. Holka s tebou chce mít sex, ale zároveň chce mít pocit, že se to prostě nějak stalo, a tím se zbavit zodpovědnosti, tedy i pocitu, že je děvka atd.

Klasickým LMR shittestem je např. My spolu nebudeme spát. nebo Vůbec se neznáme. nebo Tohle já nedělám. Atd. Na tyto shittesty nesmíš reagovat tak, že ji budeš logicky přesvědčovat. Např. že už jste stejně v posteli, že to bude pěkný zážitek atd. Naopak musíš s těmito shittesty logicky souhlasit – tedy např. řekneš: „Máš pravdu.“ „Je to tak.“ A zároveň pokračovat ve fyzické eskalaci. Tím bude její vzrušení sílit, ale s její logickou částí nejsi nijak v rozporu, proto bude slábnout. Protože s jejími argumenty verbálně souhlasíš, nemusí o nich přemýšlet a tím dá prostor svému vzrušení.

Tyhle shittesty jsem dostal už hodněkrát. Jednou jsem byl v této fázi s holčinou a ta mi během eskalace snad víc než dvacetkrát zopakovala, že tohle prostě nemůžeme udělat, že spolu nebudeme spát atd. Já jsem s těmi shittesty vždy verbálně souhlasil, ale pokračoval v eskalaci. Až mi nakonec řekla: „Já s tebou nemůžu spát, ale chci.“ V té chvíli mi to po těch shittestech přišlo jako neuvěřitelně krásná věta a věděl jsem, že už mám FC jisté. A hned potom také došlo k sexu.

V tomto případě s tebou holčina fakt chtěla mít sex. Proto se před tebou převlékala, proto si v kalhotkách a košilce lehla vedle tebe. Jen jsi to neuhrál. Velká chyba byla to, že jsi řekl, že chceš sex. Tím jsi maximálně posílil její logickou část. Už by se nemohla vymluvit na to, že se to prostě nějak stalo, ale přiznat si, že to udělala sama od sebe. Jakmile si lehla k tobě a řekla, že chce spát, znamenalo to, že je připravená. Mohl sis s ní třeba chvíli povídat, ale v této situaci už to nebylo potřeba.

Měl jsi ji začít kinovat, líbat, potom ji k sobě otočit – ne moc silně, ani ne moc slabě, první na záda a po chvíli na bok k tobě. Být dominantní a pokračovat v eskalaci až k FC. Pokud by měla ještě nějaké shittesty, pak zareagovat, jak jsem napsal výše.

Při překonávání LMR se mi také dost osvědčil Go first principle. Jde o to, že první v eskalaci pokračuješ na sobě a teprve potom na holce. Např. první si svlékneš tričko a až potom skvlékneš tričko holce, první si svlékneš kalhoty a pak terpve holce, první si dáš její ruku na péro a necháš si honit a teprve potom si začneš hrát s její kundičkou. Díky tomu z holky snímáš tlak z toho, že eskalace pokračuje a směřuje k FC, a jsi dominantní, protože holku v eskalaci vedeš.
Odpovědět