Fuck close

Odpovědět

Kdy FC closujete?

1.Date
7
23%
2.Date
11
37%
3.Date
12
40%
 
Celkem hlasů: 30

lejzycek
Příspěvky: 83
Registrován: 13 črc 2015 19:12
Bydliště: Praha

Fuck close

Příspěvek od lejzycek »

Zdravím pánové,
mám na vás anketu, na kolikátém rande se vám daří FC. Ptám se z důvodu, že na prvním je to pro mne pomalu nemožné. Jde mi o situaci, kdy to holku prakticky neznáte. Např. jste dostali číslo v nové práci nebo v klubu atd.

Ps: Popřípadě napište, jaký close máte obvykle na jakém rande.

Díky
Uživatelský avatar
Aurelian
Příspěvky: 5883
Registrován: 22 říj 2009 19:50
Bydliště: Česko
Kontaktovat uživatele:

Re: Fuck close

Příspěvek od Aurelian »

Dnes si myslímm, že usilovat za každou cenu o FC hned na prvním dejtu byla zdaleka ta největší chyba, kterou jsem udělal a dělal, zcela zbytečně a nesmyslně jsem zaplašil hromadu holek (rychlým vzpomínkovým odhadem 10-20), u kterých by to na druhém nebo přinejhoším 3 dejtu při pohodovém a klidném přístupu bylo naprosto v pohodě. Je to o to bolestnější, že to byly dejty získané na začátku díky počáteční energii a nadšení a velkému nasazení - jednak už dost možná takovéto nadšení a nasazení nikdy mít nebudu, jednak jsem si tím svou PU dráhu nesmyslně zkomplikoval, ty FC by tenkrát byly mnohonásobně cennější než dnes.

Jinak ujasněme si taky, co je to vlastně 1. D2: není to schůzka s domluveným sexem z tinderu nebo seznamky, ani instantdejt následovaný FC s holkou z klubu. Domnívám se, že skutečný výsledek prvního FC bez tohoto a podobných D2 by byl v anketě mnohem menší.

Jinak holka z práce ti na prvním D1 nedovolí FC už z principu.
Epikurejci: "Bohů se netřeba bát, smrt netřeba podezírat, dobro lze snadno získat, zlo lze snadno vydržet."
Uživatelský avatar
Kony
Příspěvky: 194
Registrován: 06 bře 2008 22:52
Bydliště: Praha

Re: Fuck close

Příspěvek od Kony »

Já se snažím jít pokaždé co nejdál to jde, ne ovšem na sílu, aby ideálně, když to nevyjde, tak aby se holka furt těšila na další rande. Pokud je holka zajímavá a zábavná, tak je přece jedno, zda to vyjde teď nebo až za týden. U mě spíš byl problém, že jsem to stopnul, možná i ze strachu to posunout dál a odmítnutí, a po druhé to už nevyšlo, ačkoliv v daný okamžik to klidně mohlo vyjít.
P.G.

Re: Fuck close

Příspěvek od P.G. »

K sexu zpravidla dojde do 3tího rande. Jestli se to stane na 1., 2. nebo 3. záleží na mnoha faktorech a vůbec bych to neřešil. Podstatné je to tím směrem vést (to je chlapská podstata). Pokud jsi ji dostal na rande a došlo k fyzickému kontaktu, tak zbývá už jen logistika (= dostat ji na místo, kde může dojít k sexu) a to je jen otázka času/komfortu (pokud něco zásadně neposereš).

Těch důvodů, proč ti to třeba nevychází na 1. datu, může být mraky. Musel bys napsat report, aby se tam dala objevit nějaká příčina.
Odpovědět