Sexuální kinoeskalace

Odpovědět
M2F
Příspěvky: 2384
Registrován: 15 kvě 2009 12:49
Bydliště: Praha

Sexuální kinoeskalace

Příspěvek od M2F »

Cíl?
Vzrušení ženy na maximální možnou úroveň. Odpojení její racionální složky a vyvolání nekontrolovatelného chtíče. Absolutní oboustranné sexuální nabuzení.

Důvod?
Žena je nesmírě citlivá bytost. Její receptory jsou mnohokrát náchylnější ke všem druhům počitků (dotyk, teplota, vůně, zvuk, chuť) než mužské. Žena má tenčí kůži, která je vnímavější k fyzickému kontaktu. Ten v ženě spouští chemické reakce, které potlačují racionální složku, zvyšují sexuální chtíč, navozují příjemné pocity, překonávají bariéru stydlivosti, sbližují s druhou osobou a nutí ženu se druhé osobě nevědomě podřizovat. Žena vníma fyzický kontakt (dotyky, kino) jako prvek mužské (samčí) dominance.

Způsob?
Základní pravidlo každé sexuální kinoeskalace zní: Začít ihned. Nečekat, nebát se, konat. Již při oslovení (pamatujme, fyz. kontakt sbližuje!) je nutno chytit ženu za ruku, rameno, šíji, paži, loket, záda, koleno, hlavu, vlasy, krk, jakékoliv jiné místo, která nás napadne (ano, i klín, prsa, zadek...). Některou ženu s deformovanou racionální složkou může takové jednání zaskočit nebo překvapit. Abychom tento problém překonali, musíme jej překonat nejdříve sami v sobě, uvědoměním si, že dotyk je zcela přirozený prvek sociální interakce mezi lidskými bytostmi. Budeme-li to vnímat takto my, bude mít stejný pocit i žena. Nesmíme dát ženě najevo, že si nejsme svým konáním (dotýkáním) jistí. Naopak, musíme ženu i sebe přesvědčit, že naše jednání je zcela normální. Dosahujeme toho dvěmi způsoby. 1) Verbálně. Mluvíme se ženou stejnou výškou, barvou i tóninou hlasu, jako s kýmkoliv jiným. Neměníme způsob verbální komunikace dle faktu zda se ženy dotýkáme, či nikoliv - jedná se přeci o zcela přirozenou věc, tak jako například dýchání. 2) Neverbálně. Naše řeč těla musí vyzařovat zcela nezpochybnitelnou sebejistotu, potvrzující, že dotýkání je běžná součást našeho života. Dosahujeme toho pomocí vzpřímeného postoje, netřesoucích se rukou, netrhaných pohybů a očního kontaktu se ženou, který demonstruje naprostou jistotu a dominanci v tom, co děláme.

Abychom dosáhli stanoveného cíle - vzrušení ženy na maximální možnou úroveň - musíme zvyšovat kvantitu i kvalitu dotyků posloupně. Zčetňovat a prodlužovat fyzický kontakt je jednoduché, ovšem jak zlepšovat kvalitu? Nápaditost, fantazie a drzost je správná odpověď. Dotýkáme se ženy úplně všude, kde nás napadne a kdy se nám zachce. Vymýšlíme a měníme pohyb, směr a sílu dotyků dle jakékoliv situace (přizpůsobujeme se konverzaci, hudbě, okolní situaci, jiným lidem, postoji, místu, počasí, vzduchu, náladě etc). Např: Ženě je zima. Vezmeme její ruce a začneme zahřívat. Vezmeme jí kolem ramen. Obejmeme. Zajedeme rukou do klína s komentářem: "Aby ses zahřála." Př.2: Je zima nám. Vezme ženě ruce a řekneme, aby nás zahřála. Dáme její ruce kolem našich ramen. Zajedeme jí rukou do klína s komentářem: "Potřebuju si je trochu ohřát." Každá žena má jiné erotogenní zóny, sledujeme její reakce a podle toho usměrňujeme a směřujeme náš fyzický kontakt. K dotýkání používamé celé své tělo. Ruce, nohy, trup, rozkrok. Žena vníma na podvědomé, nevědomé i vědomé úrovní každý sebemenší dotyk na svém těle ("je citlivá!"). Při sezení se jí dotýkáme koleny, stehny, hýžděmi, rameny, lokty. Při stání se o ní lehce, nevlezle a nenuceně otírame celým trupem, ale přitom sebejistě a dominantě. Hlavním a nejdůležitějším nástrojem sexuální kinoeskalace jsou naše a její ruce. Skrze hmat máme totuiž zafixovaný celý okolní svět. Dotknu-li se ženského klína, okamžitě je do mého mozku vyslán signál, který u mě vyplavuje hormon vzrušení. Dotkne-li se žena mého přirození, byť jen letmo, je do jejího mozku vyslán totožný impulz. Při opakování těchto činností, jsou impulzy stále silnější a mozek pomalu ztrácí sebekontrolu pod náplavou hormonů. Mizí počáteční racionální překážka, ženské tělo začína vyžadovat stále větší a častější fyzické sblížení.

Jednou s nejdůležitějších věcí, kterou si musíme uvědomit je, že KAŽDOU ženu lze vzrušit dotyky. A to poměrně rychle. Drtivá většina žen se bude intimějším dotykům bránit, protože je její mozek sociálně naprogramován proti tomu. Nezabývejme se však důvody toho proč tomu tak je. Pro nás je důležité, že tento pogram lze vypnout - vysláním příkazu na jeho ukončení. Takovým příkazem je v sexuální kinoeskalaci maskulinita a tvrdá samčí perzistenece. Silný samec je ten, kterému žena podlehne. Aby žena takového samce našla, musí mít nějaký filtr. Tím filtrem je v našem případě bránění se dotykům. Zajedeme-li rukou ženě do klína, dá nám jí pryč a my už se o to nepokusíme ani jednou - neprošli jsme. Žena si nás podvědomě zařadí do škatulky slabších jedinců, se kterými se nechce pářit. Může k tomu připojit další testy a filtry jako například verbální resistenci. "Já tohle nedělám" "Je to moc rychlý" "Jde ti jen o to jedno" "Jsi prase" "Co si to dovoluješ?". Naše persistence však neznamená násilí nebo agresi, je to jen schopnost překonat žeský filtr jiným způsobem. Např. dá pryč naší ruku z jejího klína. Chytneme jí za zadek, břicho, prsa. Tomu už se nebrání, protože přeci "nemáme ruku v jejím klíně." Za chvilku je naše ruka znovu v jejích kalhotkách, opatěvně jí dáva pryč. My jí poblíbíme a začneme masírovat vitřní strany stehen. A znovu se bránit nebude, protože my se jí nedotýkáme v klíně. Ale naše dotyky už vyslali potřebné signály do jejího mozku o tom, že si jdeme pevně za svým cílem. Po několikerém opakování stejného způsobu již naší ruku necháva uvnitř pracovat na novém programu "chceš mě". Ten původní už je dávno vypnut.

Výsledky?
A věřme nebo jo, všechno tohle jde udělat s naprosto nezmámou ženou, kterou jsme potkali před hodinou na ulici. Protože kdo si dovolí zajet rukou do kalhotek ženě po hodině známosti? Sto mužů na celém světě? Největším afrodiziakem pro každou ženu je fyzický kontakt, to je důležité mít na paměti. Fyzickým kontatkem se odlišujme od drtivé většiny mužů, která s tím má velký problém nebo jej neumí správně používat. Na závěr vám prozradím několik rutin, které používam já. Jako zcela nejúčinnější způsob se mi osvědčilo položení ženské ruky na můj naběhlý rozkrok. Většina žen s tím nemá problém a líbí se jim to. Funguje to jako velmi silné afrodiziakum pro oba. Poté často simuluju stimulaci ženského pohlaví na různých částech jejího těla, např.: opasek, břichno, ruka etc. To v ženě vyvoláva velmi příjemné pocity a pořádnou dávku vzrušení. A také si dovolím zajet ženě prsty do pusy, svými do její, jejímy do mý. Z mého pohledu se je to jeden z nejsilnějších stimulu erotična a sexuálního napětí. Hlavním výsldkem sexuální kinoeskalace je tedy naprosté podvolení ženy tomu, co chceme my - sex.
Uživatelský avatar
Jirka
Příspěvky: 9508
Registrován: 24 říj 2008 09:31
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jirka »

Dobrý článek. Ta perzistence ale nemusí být nutně, pokud to správně proložíš dirty talkingem a šukavým pohledem, žádný odpor nenastane.

A taky moc nesouhlasím s tím šaháním do rozkroku, mě se víc osvědčilo spíš takové letmé dráždění a to i ve chvílích, kdy už to žena vyloženě chce. Stejně jako při orálním sexu je myslím lepší hrát si s vnitřní stranou jejích stehen a jakoby náhodou sem tam zavadit o kundičku, nikam nespěchat a počkat, až se rozžhavý do běla. Pak jí položit ruku na svého ptáka /pokud tam už není :)/ a dát direkt, že na ní máš chut a chceš jí ošukat.

Tím ale netvrdím, že to co jsi popsal, nefunguje :wink:.
Skvělý sex je ten, po kterém si sousedé po celém baráku zapálí cigaretu.
Uživatelský avatar
zenith
Příspěvky: 643
Registrován: 14 úno 2008 16:12

Příspěvek od zenith »

pekny pekny, jak z ucebnice :)
vph
Příspěvky: 3394
Registrován: 06 úno 2007 12:30
Bydliště: Brno

Příspěvek od vph »

Pěkný Michale! Taky mám moc dobrou zkušenost s dáváním dívčí ručky na stojící péro, občas jí u toho jemně stisknu ruku, aby věděla že má masírovat.

Jirko, nechceš napsat nějakej článek o dirty talku? Tohle téma tu je třeba jak sůl..
Authenticity is the ultimate pickup line.
Uživatelský avatar
Eyes
Příspěvky: 513
Registrován: 15 bře 2008 16:27
Bydliště: Kosice

Příspěvek od Eyes »

Velmi pekny clanok dakujeme :D

podla mna si zasluzi presunúť do zlatého fondu.
Ignite my interest...
Uživatelský avatar
JingJang
Příspěvky: 1319
Registrován: 20 led 2009 15:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od JingJang »

Mě by zajímalo kam na takový holky chodíte? Mně když někdo začne hned šahat mezi nohy tak ho mám za prasáka. Stejně tak, když mi dává ruku na svoje přirození.

Nejvíc holku nabudí jen letmé dotyky, hlazení rukou a třeba decentně i těch vnitřních stran stehen, po zádech. Když má holka představivost začne si sex představovat a sama sebe nabudí. Příjemný je kontakt při ploužáku, ale právě neošahávat při něm moc, to že tančíte tělo na tělo je další stimul. Když dostatečně holku nabudíte, tak přidá na přitažlivosti jít pryč. Né úplně, ale třeba za kámošema, na bar nebo podobně. Holka za váma přijde sama a bude chtít pokračovat.

U mě teda to šahání do rozkroku tu příjemnou nabuzenost zníčilo a kolikrát jsem toho kluka na základě toho odstrčila a nechtěla v hrátkách pokračovat.
Uživatelský avatar
zenith
Příspěvky: 643
Registrován: 14 úno 2008 16:12

Příspěvek od zenith »

JingJang píše:U mě teda to šahání do rozkroku tu příjemnou nabuzenost zníčilo a kolikrát jsem toho kluka na základě toho odstrčila a nechtěla v hrátkách pokračovat.
jo s timhle docela souhlas. vetsinou musi byt holka prvni, ktera "pritvrdi" a pak si muze pickuper dovolit vic. ale zazil jsem i sety kde me holka osahavala jak kdyby se nechumelilo uplne vsude a kdyz jsem na ni sahnul ja tak se nasrala. proste zensky :wink:
Uživatelský avatar
JingJang
Příspěvky: 1319
Registrován: 20 led 2009 15:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od JingJang »

Jak ženský?..........Tohle třeba nechápu ani já. Já mám spíš zkušenosti, že jsou chlapi pěkně drzí. Nedávno jsme tancovaly s kamarádkou v jednom klubu a k ní normálně přiskočil kluk a přisál se jí na rty. Odstrčila ho vší silou s tím ať se hodí do klidu:). Pak to byla jednou drzozt ženský, že se normálně na akci na parníku taky přisála na kámošku, chtěla se líbat s ženskou, tak si to vzala. Mno, ale když je to oboustranný tak proti gustu.............. :wink:
M2F
Příspěvky: 2384
Registrován: 15 kvě 2009 12:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od M2F »

Nikde jsem nepsal, že to platí na všechny holky a pro všechny kluky. Myslím tím teď dotyky na intimních a erotogenních zónach od samého začátku. Nicméně, bohaté zkušenosti zdejších pickaperů (i moje) potvrzují, že ať to zní jakkoliv nereálně a drtivá většina holek by samozřejmě tvrdila opak, takové jednání často zabíra a nepředstavuje pro děvčata tak velký problém, jak o něm píše JingJang. Drtivá většina z nich samozřejmě "dá tu ručku pryč", což je ovšem naprosto správně! Důležitý je totiž TEN signál vyslaný do mozku, o kterém se zmiňuji výš. Musím ještě podotknout, že zejména v klubech hraje roli spoustů ovlivňujících faktorů, z nichž se na prvím místě vyjíma alkohol. Mimochodem, když mě kolikrát při tanci holka šahá do rozkroku během dvou minut, je to v pořádku, ale udělám-li to já, tak už není? Tady se jen znovu projevuje fakt, že racionálně nám ženy vyvrátí dedavadesát procent teorie pickupu, že pak ty stejné ženy pod našima rukama vlhnou jak ranní tráva, už jen těžko popřou (a ani nemusí) : )
Uživatelský avatar
JingJang
Příspěvky: 1319
Registrován: 20 led 2009 15:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od JingJang »

Jak řikám, nechápu kam na takový holky chodíte. I když jsem řadívala, tak mi prostě sahání do rozkroku bylo nepříjemný. A sam a jsem v klubu nesáhla chlapovi na přirození taktéž nikdy v životě, přijde mi to úchylný!


MOD EDIT (Paz.): Pokud nehodlate reagovat přímo na úvodní příspevek /článek/, pište, prosim, do tohoto vlakna. Dekuji.
incen
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2010 22:01
Bydliště: KA

Příspěvek od incen »

Není to trochu v rozporu s těma některýma radama, že nemáte působit jako nadrženej looser?

Kdybych byl holka a přišel ke mě kluk, který by mi šahal mezi nohy (protože to je cíl 96 procent mužů a jste tak stejní jako všichni ostatní), tak bych ho jako nadrženého loosera kvalifikovala...

Holky právě vydráždí když jim saháte kamkoliv jinam, než mezi nohy. Kousíček vedle, už to vypadá, že tam sáhnete, ale vy ne. To stejný platí v sexu. Ony to pak po vás budou chtít sami, protože je tím nažhavíte...

Proč třeba holky říkají, tanec a sex jsou si podobné? A jde tam snad o nějaké šahání mezi nohy nebo na ptáka? Ne. Pro holky je sex něco jiného, než strčit ho tam, čili chce to víc uvažovat jako holka...
Naposledy upravil(a) incen dne 16 bře 2010 17:57, celkem upraveno 1 x.
Paroubek je pickuper! Jak jinak by mohl sbalit takovýho chlapáka, jakým je Jirka Šlégr?

Přístup k informacím a jejich vyhodnocování: http://www.socialdynamics.cz/forum/view ... hp?p=52468
VEsNiCAn
Příspěvky: 197
Registrován: 19 pro 2009 18:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od VEsNiCAn »

incen píše: Proč třeba holky říkají, tanec a sex jsou si podobné? A jde tam snad o nějaké šahání mezi nohy nebo na ptáka? Ne. Pro holky je sex něco jiného, než strčit ho tam, čili chce to víc uvažovat jako holka...
Divil by jses, ale při tanci v mnohém právě o to jde. Jste zaklíněni v sobě oblastí stydkých kostí, pohyby napodobující mrdačku a třeba základ jednoho stylu rumby je, že chlap "útočí" (tuším že tomu říkají vakantuje, tak nějak) na intimní partie ženy a ta si je zas při tanci chrání. (Ale ano, nejde tam přímo o to, že by ti za něj tahala, ale ta hranice je občas strašně úzká))


A ke zbytku, je to jen a jen na tvém podání, jestli to vyzní jako nadrženej looser, nebo jako dominantní muž, co si jde po svém.

edit: A asi to je i individuální, ale znám pár kamarádek, kde tohle funguje jako zaklínadlo. Zas na druhou stranu nějaké se můžou kousnout.
Odpovědět